ایران مقام سوم مسابقات بین المللی کاراته در باکو را کسب کرد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 04/01/87 کلیات باکو- تیم آکادمی نخبگان ایرانیان به نمایندگی کشورمان در دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام حیدر علی اف رییس جمهوری فقید آذربایجان در باکو مقام سوم را کسب کرد.
خارجی.ورزشی . جمهوری آذربایجان به گزارش ایرنا، این مسابقات بین المللی دو روزه به صورت رقابتهای تیمی و انفرادی برگزار شد.
تیم کاراته آکادمی نخبگان ایران در رقابتهای تیمی، تیم های قزاقستان ، آمریکا و سوئد را شکست داد اما در دور بعدی این مسابقات نتوانست از سد تیم اول جمهوری آذربایجان بگذرد و به مقام سومی به طور مشترک با تیم دوم آذربایجان ؟ قناعت کرد.
;160# در رقابت های تیمی این مسابقات بین المللی تیم ترکیه مقام اول را به خود اختصاص داد و تیم اول جمهوری آذربایجان مقام دومی این مسابقات را به نام خود ثبت کرد.
در رقابتهای انفرادی میلاد یاری کاراته کار کشورمان در وزن منهای 80 کیلو با شکست حریف آذری به مرحله فینال دست یافت ولی در این مرحله از آلکان انس رقیب دیرینه خود که قهرمان سه دوره مسابقات بین المللی است، شکست خورد و به مقام دومی این وزن قناعت کرد.
دومین دور مسابقات بین المللی دو روزه کاراته جام حیدر علی اف رییس جمهوری فقید آذربایجان روز گذشته طی مراسمی با حضور آنتونیو اسپینوز رییس فدراسیون جهانی کاراته و با شرکت 24 کشور در محل مجتمع ورزشی شهر باکو آغاز شده بود.
ایران در دور اول این مسابقات در سال 2003 میلادی نیز مقام سوم را به خود اختصاص داده بود.
شبد** خاورم ** 1501**2400 شماره 050 ساعت 20:20 تمام

سرخط اخبار جهان