هيچ رايي در خصوص منع فعاليت كادر فني تيم شهرداري به باشگاه ابلاغ نشده است

تبريز- سرپرست باشگاه فوتبال شهرداري تبريز گفت: هيچ رايي در خصوص منع فعاليت كادر فني و سرپرست تيم فوتبال اين باشگاه به ما ابلاغ نشده است.

بهرام نسیانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار كرد: اگر قرار است فرد و یا افرادی از این باشگاه محروم شوند ابتدا باید خود باشگاه از ان موضوع اطلاع یابد و تاكنون هیچ رایی به این باشگاه ارسال نشده و رایی در این خصوص ندیده ایم.

وی اضافه كرد: مطمئن باشید كه تخلفی در باشگاه شهرداری تبریز صورت نگرفته و معاونت ورزش شهرداری نیز به همراه باشگاه پیگیر موضوع خواهد بود.

نسیانی گفت: تا ساعاتی دیگر جلسه ای در همین خصوص و با حضور مسئولان باشگاه تشكیل خواهیم داد و پس از ابلاغ رای از سوی كمیته انضباطی، اقدامات لازم در این زمینه را انجام خواهیم داد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، هیات رسیدگی به تخلفات فوتبال، فعالیت كادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال شهرداری تبریز را به حالت تعلیق درآورده است.

رای هیات رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران در این خصوص به شرح زیر است:

به استناد مصوبه هیات رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران، كادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال شهرداری تبریز تا اطلاع بعدی از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، معلق و حق فعالیت فوتبالی در هیچ رده ای را نخواهد داشت.

جزییات موضوع با انجام تحقیقات لازم و تكمیل پرونده و ارجاع به مراجع ذیربط اعلام خواهد شد.

تیم فوتبال شهرداری تبریز با سرمربیگری فراز كمالوند به عنوان تیم نخست گروه ب لیگ دسته یك باشگاه های ایران به لیگ برتر فوتبال صعود كرده است.

7233/587