داماش و ملوان بازي هاي حساس و سختي را پيش رو دارند

رشت - تيم هاي فوتبال داماش گيلان و ملوان بندرانزلي بازي هاي حساس و سختي را در هفته سي و سوم از رقابت هاي ليگ برتر پيش رو دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال داماش گیلان در جریان این رقابت ها در یك دیدار به مصاف سپاهان اصفهان می رود و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز در یك بازی سخت، رو در روی پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

تیم فوتبال داماش گیلان كه هنوز خطر سقوط این تیم را تهدید می كند، باید در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف تیم فوتبال سپاهان اصفهان برود.

این دیدار می تواند یكی از حساس ترین دیدارهای لیگ برتر قلمداد شود چون تیم فوتبال داماش گیلان با گرفتن امتیاز در این دیدار، به احتمال زیاد در رقابت های لیگ برتر ماندگار خواهد شد و از طرف دیگر نیز، تیم فوتبال سپاهان اصفهان كه در كورس قهرمانی با تیم فوتبال استقلال قرار دارد، در این دیدار فقط چشم به سه امتیاز دوخته است تا با لغزش استقلال، بتواند عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

به همین دلیل این دیدار می تواند بسیار جذاب و پرهیجان باشد چون هر دو تیم برای كسب امتیاز به زمین خواهند آمد و به فكر بازی بسته و محتاط نیستند.

حتی طرفداران و مسوولان تیم فوتبال استقلال تهران نیز خواهان پیروزی داماش گیلان بر سپاهان هستند تا راه قهرمانی تیمشان هموار شود.

اما تیم فوتبال ملوان بندرانزلی كه خطر سقوط، این تیم را تهدید نمی كند و با خیالی آسوده دو دیدار باقی مانده خود را ادامه می دهد، در هفته سی و سوم این رقابت ها، در تهران به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

گرچه این دیدار برای تیم فوتبال ملوان بندرانزلی حساسسیت چندانی ندارد، اما بازی سخت و دشواری را پیش رو دارد چون به طور حتم پرسپولیس برای كسب پیروزی به میدان خواهد آمد تا با یك پیروزی خانگی، هواداران خود را خوشحال كند.

اما تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در آخرین دیداری كه با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی ، در چارچوب رقابت های جام حذفی برگزار كرد با نتیجه تحقرآمیز شش بر صفر مغلوب پرسپولیس شد و به همین دلیل این تیم سعی دارد كه با كسب یك نتیجه قابل قبول، آن شكست تلخ را فراموش كند و ثابت كند كه آن باخت یك اتفاق در فوتبال بود.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی همواره مقابل تیم های استقلال و پرسپولیس نتایج خوبی را كسب كرده و به طور حتم كادر فنی و بازیكنان این تیم سعی دارند تا با انجام یك بازی تماشاگرپسند، یك بار دیگر این ادعا را در ورزشگاه آزادی تهران به اثبات برسانند.

با توجه به شرایط جدول، تیم های فوتبال داماش گیلان و ملوان بندرانزلی در هفته سی و سوم رقابت های لیگ برتر، بازی های حساس و سختی را پیش رو خواهند داشت.

هم اكنون در جدول رده بندی این رقابت ها نیز، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با كسب 40 امتیاز در مكان یازدهم و تیم فوتبال داماش گیلان با كسب 37 امتیاز در مكان سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند.ك/4

7285/604

سرخط اخبار استان‌ها