زلاتكو كرانچار: سرنوشت قهرمان ليگ برتر فوتبال، فردا مشخص مي شود

تهران - سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: سرنوشت قهرمان ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران، فردا (دوشنبه) بعد از ديدار اين تيم مقابل استقلال تهران مشخص مي شود.

به گزارش ایرنا، 'زلاتكو كرانچار' بعدازظهر امروز (یكشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال تهران با بیان این مطلب اظهار داشت: تیم برنده این دیدار، گام بلندی را برای قهرمانی لیگ برتر باشگاه های ایران بر می دارد.

وی اظهار داشت: شرایط دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران در لیگ برتر فوتبال، كاملا با بازی جام حذفی متفاوت است، بازیكنان سپاهان، فردا (دوشنبه) برای كسب امتیاز به میدان

می روند.

كرانچار در پاسخ به این سوال ایرنا كه آیا تساوی مقابل استقلال برای سپاهان رضایت بخش خواهد بود، افزود: بله، این طور است، كسب یك امتیاز در ورزشگاه آزادی تهران می تواند تیم سپاهان را در كورس قهرمانی نگه دارد. تیم سپاهان می تواند در دو دیدار پایانی خود مقابل تیم های داماش گیلان و آلومینیوم هرمزگان به برتری دست یابد اما استقلال، بازی های دشواری را پیش رو دارد.

وی با تاكید بر این نكته كه تیم سپاهان نباید در بازی فردا با شكست زمین بازی را ترك كند، تصریح كرد: نباید با شكست برابر استقلال، منتظر اشتباهات این تیم در دو هفته پایانی لیگ برتر باشیم.

كرانچار به دو شكست متوالی تیم سپاهان مقابل الاهلی عربستان سعودی در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا اشاره كرد و افزود: امیدوارم این شكست ها، تاثیر روانی نامطلوبی بر روند تیم نگذارد و بازیكنان بتوانند بازی با كیفیتی همانند مرحله نیمه پایانی جام حذفی مقابل استقلال به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم سپاهان اصفهان در خصوص وضعیت مصدومان و محرومان این تیم گفت: احمد جمشیدیان به دلیل آسیب دیدگی و آروین بولكو به خاطر محرومیت، مقابل استقلال حضور نخواهند داشت، ضمن اینكه وضعیت آسیب دیدگی حسین پاپی و محرم نویدكیا، فردا مشخص می شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال تغییر در تركیب بازیكنان سپاهان در دیدار مقابل استقلال گفت: بضاعت تیم سپاهان بیش از این نیست و نمی توانیم تغییرات زیادی در تركیب تیم ایجاد كنیم اما تغییرات را در برخی از پست ها ایجاد خواهیم كرد تا بتوانیم نتیجه لازم را در تهران كسب كنیم.

كرانچار ادامه داد: تیم سپاهان در دیدار مقابل الاهلی به دلیل اشتباهات فردی گل دریافت كرد و گرنه مشكل چندانی در دفاع تیمی این تیم وجود ندارد.

دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال تهران در هفته سی و دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، عصر فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

ورزشی (3). ** 9122 ** 1589

سرخط اخبار ورزش