ورزشگاه يادگار امام تبريز براي انجام بازي تراكتورسازي و الشباب آماده است

تبريز- دبيرستاد برگزاري مسابقات آسيايي تيم فوتبال تراكتورسازي از آماده بودن ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز براي انجام بازي اين تيم با الشباب عربستان خبر داد.

' اكبر محمودی ' روز دوشنبه در جلسه این ستاد افزود: هیچ مشكلی در این ورزشگاه وجود ندارد و تلاش خواهیم كرد همانند اولین مصاف آسیایی تراكتورسازی در مقابل الجزیره امارات، میزبان خوبی برای این مسابقه باشیم.

وی گفت: در سال گذشته و پس از اعلام ایرادهای هفده گانه این ورزشگاه از سوی كنفدراسیون فوتبال آسیا، با همت و همكاری دستگاه ها و نهادهای مرتبط، این ایرادها را برطرف كردیم و با میزبانی شایسته، نمره A را از كنفدراسیون گرفتیم.

محمودی اظهاركرد: برخی نواقص و ایرادهایی هم كه در اولین بازی خانگی تراكتورسازی در آسیا دیده شد، برطرف شده و در جهت رفاه تماشاگران اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی اضافه كرد: همه چیز برای برگزاری بی عیب و نقص دومین بازی خانگی تراكتورسازی در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا مهیاست و انتظار داریم نهادها و دستگاه های مرتبط با برگزاری این مسابقه، همانند اولین بازی نهایت همكاری را داشته باشند.

در جلسه ستاد برگزاری مسابقات آسیایی تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز كه با حضور روسا و نمایندگان دستگاه ها و نهادهای مختلف برگزار شد، در خصوص نحوه برگزاری و میزبانی شایسته مسابقه برگشت دو تیم تراكتورسازی و الشباب بحث و تبادل نظر شد.

7233/587

سرخط اخبار ورزش