نماينده ولي فقيه و استاندار سيستان و بلوچستان سال نو را تبريك گفتند

زاهدان- نماينده ولي فقيه در سيستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان و استاندار اين استان با صدور بيانيه مشتركي فرارسيدن سال نو را كه از سوي رهبر معظم انقلاب به 'سال حماسه سياسي، حماسه اقتصادي' نامگذاري شده است، تبريك گفتند.

به گزارش ایرنا، آیت الله 'عباسعلی سلیمانی' و 'حاتم ناروئی' در این بیانیه مشترك با اهدای سلام به مردم شریف ، متدین ، فرهنگی و تاریخی استان سیستان و بلوچستان، اعلام كردند: بدینوسیله فرا رسیدن بهار دل انگیز طبیعت را كه مسیر و سیاحتش حیات بخش ، الهام دهنده و درس آموز است و همچنین نشانگر عظمت خداوند متعال و تعبیر بر طراوت هستی و از نوكردن دلها و دیده هاست تبریك می گوئیم.

در این بیانیه آمده است: خداوند سبحان را شاكریم كه سی و پنج بهار از عمرمان را در نظام مقدس جمهوری اسلامی در زیر پرچم درخشان ولایت فقیه رقم زده ، امید است كه بهار طبیعت با بهار حقیقی دلهای مسلمین و با ظهور حضرت حجت(عج) قرین گردد ،ضمن تبریك حلول سال نو وبهار پرطراوت به تمام هم استانی های عزیز بزرگوار ، سال جدید را سرشار از موفقیت ، شادكامی بركت و معنویت برای شما مردم فهیم و قدرشناس از صمیم قلب از درگاه احدیت آرزومندیم.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: سال 91 ما شاهد پیشرفتهای زیادی بودیم و سال مباركی برای سیستان و بلوچستان بود، یكی از اتفاقات مبارك سال گذشته انتقال خط لوله گاز (صلح) از ایران به كشور پاكستان بود كه با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و رییس جمهور پاكستان در چابهار رسما افتتاح شد. همچنین شاهد فعالیتهای متعددی در زمینه های مختلف بودیم.

سال آینده انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری را پیش رو خواهیم داشت كه بار دیگر ملت شریف استان با حضور پرشور و تاثیر گذار، نقش خود را در سرنوشت سیاسی كشور به اثبات خواهند رسانیدنماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان، نوروز و سال نو را محضر رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی، دولتمردان، خانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز و همه شما مردمان استان سیستان و بلوچستان تبریك گفته و امیدواریم سال نو سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای مردم عزیز بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود. ك/1

653

سرخط اخبار استان‌ها