استاندار كرمانشاه: نامگذاري امسال نشان دهنده اشراف و تسلط كم نظير مقام معظم رهبري بر وقايع كشور است

كرمانشاه - استاندار كرمانشاه گفت: نامگذاري امسال بعنوان سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي از سوي رهب معظم انقلاب نشان دهنده اشراف و تسلط كم نظير معظم له نسبت به وقايع كشور و نظام بين الملل است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، 'حجت الله دمیاد' عصر روز چهارشنبه و در نخستین ساعات سال جدید پس از حضور در ‏مزار شهدای كرمانشاه در بازدید از برخی پروژه های عمرانی این شهر افزود: مقام معظم رهبری با این نامگذاری 'نقشه راه در سال پیش رو را به روشنی ارایه نمودند و هم اكنون فرد فرد مسوولان و مردم وظیفه دارند در راه تحقق منویات ایشان همه تلاش خود را به كار گیرند.

وی تصریح كرد: امیدا است در سال جدید هم شاهد انتخاباتی حداكثری و پرشور از سوی ملت فهیم باشیم و هم گام های اساسی در راه تحقق توسعه و رونق اقتصادی كشور برداریم و برای رسیدن به این افق متعالی باید از همین امروز با جدیت تمام به پیگیری امور بپردازیم.

استاندار كرمانشاه عصر امروز به همراه چند نفر از مدیران این استان از برخی پروژه های عمرانی بازدید به عمل آورد و از نزدیك در جریان روند پیشرفت این پروژه ها قرار گرفت.

حجت الله دمیاد همچنین در دقایق اولیه سال جدید با حضور در مزار ‏شهدای كرمانشاه و با قرائت فاتحه و ادای احترم به ارواح طیبه شهدا، با آرمان های معمار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق كردند.

9102

سرخط اخبار استان‌ها