۳۰ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۱۹:۱۶
کد خبر: 80590466
T T
۰ نفر

آبادان -آيين تحويل سال با حضور هزاران نفر از اعضاي كاروان هاي راهيان نور و خانوادههاي معظم شهدا ،ايثارگران و جانبازان انقلاب اسلامي روزچهارشنبه در محل يادمان شهداي گمنان عمليات والفجر8 اروندكنار برگزار شد.

انبوه زائرین كاروان های راهیان نور از سراسر كشور با نیایش به درگاه ایزد منان و قرائت دعای تحویل سال، با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای دفاع مقدس تجدید پیمان كردند.

قرائت قرآن و توزیع شربت و شیرینی از دیگر برنامه‌های مراسم تحویل سال در محل یادمان شهدای عملیات غرور آفرین والفجر 8 نو بود.

زائران سرزمین های حماسه و دفاع پس از تحویل سال جدید به استماع بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی كه از طریق بلندگوهای یادمان پخش می شد پرداختند و سال نو را به یكدیگر تبریك و با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای گلگون كفن را در این روز عید گرامی داشتند.

در این مراسم خادم الشهید و زائرین مستقر در یادمان شهدای والفجر8 به قرائت سرودهای انقلابی و حماسی هشت سال دفاع مقدس پرداختند.

مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس و یادمان های شهدای گمنام در مناطق مرزی جنوب خوزستان امسال نیز با شكوهتر از سال های گذشته میزبان صدها هزار نفر از مسافران نوروزی و كاروان های راهیان نور است.

538/7102/587