بارندگي محورهاي ارتباطي استان بوشهر را لغزنده كرد

بوشهر- فرمانده پليس راه استان بوشهر گفت: آغاز بارندگي همزمان با سال جديد باعث لغزندگي محورهاي ارتباطي به خصوص بزرگراه بوشهر - برازجان شده است.

سرهنگ قدرت الله كشكولی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: هم اینك ترافیك نیمه سنگین در جاده های ارتباطی استان بوشهر برقرار است.

وی یادآورشد: باوجود ورود مسافران نوروزی به استان بوشهر اما بدلیل خارج شدن شهروندان بوشهری به سایر نقاط این استان هم اینك ترافیك از سمت جاده خروجی مركز این استان بیشتر است.

فرمانده پلیس راه استان بوشهر ادامه داد: ترافیك در سایر محورهای ارتباطی استان بوشهر آرام است و از 25 اسفند كه طرح انتظامی ترافیكی نوروزی در این استان آغاز شده تاكنون تصادف منجر به فوتی گزارش نشده است.

سرهنگ كشكولی اظهاركرد: پلیس راه در نقاط حساس و حادثه خیز محورهای ارتباطی استان بوشهر مستقر شده است تا به روان سازی آمد و شد وسایط نقلیه كمك كند.

وی گفت: رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله پرهیز از سرعت غیرمجاز، صحبت كردن با تلفن همراه و فاصله طولی مانع از بروز سوانح دلخراش شوند.

فرمانده پلیس راه استان بوشهر افزود: طرح انتظامی - ترافیكی امسال با شعار نوروز پرنشاط با رعایت قانون و احترام به دیگران تا 17 فروردین ماه سال آینده در این استان ادامه دارد.ك/3

628

سرخط اخبار استان‌ها