تمامي ادارات متولي يزد در ايام نوروز داراي گشت هاي كشيك ويژه هستند

يزد- رئيس كل دادگستري استان يزد گفت: در تعطيلات نوروزي تمامي ادارات متولي استان يزد داراي گشت هاي كشيك ويژه هستند.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، غلامحسین حیدری در چهارمین جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان با اشاره به ایام تعطیلات نوروزی و امكان سوء استفاده زمین خواران از تعطیلی ادارات در این ایام، اظهار داشت: تمامی ادارات متولی اراضی دولتی در ایام تعطیلات نوروزی دارای گشت های كشیك ویژه هستند و هر گونه تجاوز به بیت المال و اراضی دولتی را سریعاً به دستگاه قضائی گزارش می نمایند.

وی ادامه داد: در این ایام در تمامی دادسرهای استان قضات كشیك حضور دارند و به محض دریافت گزارشی مبنی بر زمینخواری با عوامل آن با قاطعیت برخوردو قرارهای لازم را صادر می نمایند.

رئیس كل دادگستری استان یزد به بخشنامه دادستان كل كشور و دبیر شورای عالی حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی اشاره كرد و گفت: قوه قضائیه در زمینه حفظ بیت المال و حفاظت از اراضی دولتی و منابع طبیعی دارای عزم جدی است و همانند سالهای قبل با زمینخواران باشدت و قاطعیت برخورد می نماید.

عدم ارائه خدمات نظیر آب و برق و گاز و تلفن به ساختمان های بدون پروانه، ایجاد گشت های كشیك نوروزی در ادارات راه و شهرسازی و منابع طبیعی از جمله مصوبات این جلسه بود.ك/3

1968/7537

سرخط اخبار استان‌ها