طرح نيكوكاري در روستاهاي مرزي و دور افتاده شهرستان چالدران اجرا شد

چالدران، اروميه - فرمانده سپاه شهرستان چالدران گفت: در آستانه سال نو طرح نيكوكاري به همت سپاه چالدران در روستاهاي مرزي و دور افتاده اين شهرستان اجرا شد.

سرهنگ پاسدار عباس بی غم در مراسم اجرای این طرح در روستاهای شهرستان چالدران اظهار كرد: امسال در قالب اجرای طرح نیكوكاری، طرحی كه بسیجیان سپاه این شهرستان خواستند با مراجعه به روستاها با توزیع وسایل از قبیل پوشاك، كفش و دیگر اقلام مورد نیاز خانوارها دل ساكنین این روستاها را در آستانه سال نو شاد كنند و سال نو را به آنان تبریك بگویند.

وی افزود: قبلا از اعزام وسایل به روستاهای محروم و مرزی هماهنگی های لازم با كمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان، روستاهایی كه دسترسی به آن ها امكان پذیر و آسان بود این وسایل توسط كمیته امداد و روستاهایی كه صعب العبور و پوشیده از برف هستند توسط نیروهای سپاه انجام گرفت.

سرهنگ بی غم اضافه كرد: وجود كولاك و صعب العبور بودن راه های روستایی هر چند كه در اجرای این طرح مشكلاتی را به بار می آورد اما بسیجیان این شهرستان با شور و علاقه این طرح را ادامه می دادند.

وی یادآور شد: هر چند كه به شروع فصل بهار چیزی نمانده است اما در شهرستان چالدران روستاهایی هستند كه هنوز بیش از یك متر برف در آنها بر زمین دیده می شود.

7128/583

سرخط اخبار استان‌ها