۳۰ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۱۸:۰۶
کد خبر: 80590421
T T
۰ نفر
بارندگي مسافران نوروزي در استان بوشهر را غافلگير كرد

بوشهر- همزمان با آغاز سال جديد نم نم باران بهاري در استان بوشهر افزون بر تلطيف هوا و كاهش دما مسافران نوروزي را نيز غافلگير كرده است.

معاون عمرانی استانداری بوشهر گفت: به رغم اینكه بارندگی در استان آغاز شده است اما تاكنون هیچ مشكلی برای مسافران ایجاد نشده است.

شاهپور رستمی روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: اداره كل هواشناسی استان بوشهر بارندگی به صورت رگباری همراه با كاهش دما را تا پایان هفته جاری در این استان پیش بینی كرده است.

وی یادآوری كرد: با هماهنگی و هم افزایی دستگاه های اجرایی همه امكانات این استان برای بهره مندی مهمانان نوروزی در این استان بسیج شده است.

رستمی گفت: افزون بر واحدهای اقامتی، كمپ های شهرداری، اتاق های كلاس درس آموزش و پرورش، فضاهای سرپوشیده سازمان ورزش و جوانان و دیگر دستگاه های اجرایی استان بوشهر نیز برای اسكان مسافران در ایام ضروری پیش بینی شده است.

وی یادآوری كرد: تمهیدات اتخاذ شده در استان بوشهر به گونه ای است كه مسافران افزون بر آب و هوای مناسب از امكانات طبیعی و تاریخی نیز حداكثر بهره را ببرند.

وی اظهاركرد: ورود مسافران نوروزی به استان بوشهر در حال افزایش است و بیشترین شمار مسافران مربوط به شهرهای دیلم و گناوه است .

وی بدون اشاره به شمار مسافران ورودی به استان گفت: شهرهای بوشهر، دشتستان ، گناوه و دیلم بیشترین شمار مسافران را هرساله به خود اختصاص می دهند.

628/587

سرخط اخبار جامعه