بارندگي مسافران نوروزي در استان بوشهر را غافلگير كرد

بوشهر- همزمان با آغاز سال جديد نم نم باران بهاري در استان بوشهر افزون بر تلطيف هوا و كاهش دما مسافران نوروزي را نيز غافلگير كرده است.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: به رغم اینكه بارندگی در استان بوشهر آغاز شده است اما تاكنون هیچ مشكلی برای مسافران ایجاد نشده است.

مهندس شاهپور رستمی روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود:اداره كل هواشناسی استان بوشهر بارندگی به صورت رگباری همراه با كاهش دما را تا پایان هفته جاری در این استان پیش بینی كرده است.

وی یادآورشد: با هماهنگی و هم افزایی دستگاه های اجرایی همه امكانات این استان برای بهره مندی مهمانان نوروزی در این استان بسیج شده است.

رستمی یادآورشد:افزون برواحدهای اقامتی ، كمپ های شهرداری ، اتاق های كلاس درس آموزش و پرورش، فضاهای سرپوشیده سازمان ورزش و جوانان و دیگر دستگاه های اجرایی استان بوشهر نیز برای اسكان های مسافران در ایام ضروری پیش بینی شده است.

وی یادآورشد: تمهیدات اتخاذ شده در استان بوشهر به گونه ای است كه مسافران افزون بر آب و هوای مناسب از امكانات طبیعی و تاریخی نیز حداكثر بهره را ببرند.

وی اظهاركرد: ورود مسافران نوروزی به استان بوشهر در حال افزایش است و بیشترین شمار مسافران مربوط به شهرهای دیلم و گناوه است .

وی بدون اشاره به شمار مسافران ورودی به استان بوشهر گفت: شهرستان های بوشهر، دشتستان ، گناوه و دیلم بیشترین شمار مسافران را هرساله به خود اختصاص می دهند.ك/3

628

سرخط اخبار استان‌ها