وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي فرارسيدن سال 92 را تبريك گفت

تهران - وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در پيامي با تبريك فرا رسيدن سال 1392 به ملت ايران, تمامي مسلمانان و اهالي فرهنگ و هنر تاكيد كرد: سالي كه گذشت نمايش پايداري و غيرت مردم بود و حسرت به دل دشمن ماند كه ضعف اين ملت را ببيند و به فضل الهي سال جديد را سال يكپارچگي امت در حمايت از ولايت و عنايت به تكليف در امر مهم انتخابات خواهيم ديد.

«سیدمحمد حسینی» در این پیام تبریك خاطرنشان كرد: آن كه محول الحول است، صادق القول است كه آدمی چون تغییر كند، عالَمی را تغییر دهد كه مصداقش را بر دگرگونی طبیعت می نهد.

وی یادآور شد: از خصال بهار نه فقط اعتدال است كه جلوه جمال است و جولان جلال! خرمی و سرسبزیِ تجلّی بر جان طبیعت دمیده شود و یكرنگی همه جا، دیده شود و آدمی آن بِه كه به هستی تمكین كند و یكرنگی را، آئین!

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این پیام همچنین تصریح كرد: همچون همیشه، ریشه طمع خصم را به تیشه همت و حمیت، غیرتِ مسلمان ایرانی از خاك این سرزمین به مدد رب العالمین، خواهد كند و به گودال یأس و ناامیدی خواهد افكند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی , حسینی با بیان این كه عید بی همت مردانه بعید است بدان!، افزود: تكریم نفس انسان ها به تحریم دشمن، حرمتی مضاعف می یابد كه «ولن یَجُعَلَ اللهُ للكافرینَ عَلی‌المومنینَ سبیلا» كرامت انسانی و روح سبحانی از سلطه غیر خدا منفور است و «لقد كرمنا بنی آدم» را همین منظور است.

وی در این پیام تصریح كرد: سالی كه بهارش با تجلیات حضور پرشور ملت آغاز می شود، دریچه های روشن موفقیت و چشم انداز افقهای كامیابی به رویش بازمی گردد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سالی سرشار از نفحات خوش روزگار و عنایت پروردگار را برای یكایك این ملت و تمامی مسلمین آرزو كرد و برای اهالی فرهنگ و هنر سالی پربار و حضوری پر عیار و ایامی كامگار از ساحت حضرت یار ‌طلبید.

اجتمام(1)**1348**1336

سرخط اخبار فرهنگ