۳۰ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۱۷:۲۱
کد خبر: 80590393
T T
۰ نفر
عباسي:اميدوارم موفقيت هاي جوانان در سال 92 ادامه داشته باشد

تهران - 'محمد عباسي' در پيامي به جامعه ورزش و جوانان ، ضمن تبريك فرا رسيدن سال نو ، ابراز اميدواري كرد كه دستاوردها و افتخارات بدست آمده در سال 91 در سال جديد نيز همچنان تداوم يابد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان، وزیر ورزش و جوانان درپیام تبریك خود به مناسبت فرا رسیدن سال نو، از تلاش و كوشندگی جوانان و قهرمانان شایسته كشورمان در خلق حماسه هایی ماندگار در عرصه های جهانی و المپیك قدردانی كرده و ابراز امیدواری كرده است كه در سایه فضل الهی، رهنمودهای حكیمانه رهبری فرزانه انقلاب اسلامی و تلاش خستگی ناپذیر مربیان، ورزشكاران و جوانان این مرز و بوم ، دامنه این دستاوردها و موفقیت ها در سال 92 نیز تداوم یابد.

'محمد عباسی' در پیام خود با اشاره به حضور تاریخی ورزشكاران ایران در بازیهای المپیك و پارالمپیك لندن، اضافه كرد : قهرمانان و ورزشكاران ایران همواره ثابت كرده اند كه در سایه ایمان بالای خویش و توكل به ائمه اطهار(ع) قادر به انجام هر كار سختی هستند. جدا از مردان ایران كه در این بازیها؛ درخشان ظاهر شدند، بانوان ورزش ایران نیز با حجاب برتر خویش و رعایت موازین اسلامی در بازیهای المپیك و پارالمپیك، حضوری ماندگار و موفق از خود بر جای گذاشتند تا این رفتار متین و زیبنده بانوان ورزش ایران، در سطح جهانی بازتابی گسترده داشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به توفیق دیدار جامعه ورزش با رهبر معظم انقلاب در آخرین روزهای سال 91،افزود: خدای بزرگ را از بابت توقیق این دیدار شاكرم و وظیفه خویش می دانم ضمن قدردانی از سخنان حكیمانه رهبری معظم، اعلام نمایم كه به فضل الهی جامعه ورزش و جوانان در سال 92 با شدت و قدرت بیشتری در راه تحقق منویات معظم له به جلو حركت خواهند كرد و زمینه ای را فراهم خواهند ساخت تا دل رهبری، مسوولان گرانقدر نظام و مردم سرافراز كشور عزیزمان، از توفیقات فرزندان خویش در عرصه های جهانی شاد شود.

وزیر ورزش و جوانان همچنین درپیام نوروزی خود ابراز امیدواری كرده است كه تیم ملی فوتبال ایران در ادامه بازیهایش در انتخابی جام جهانی 2014 برزیل ، موفق عمل كند و با شایستگی جواز حضور در این رقابت ها را بدست آورد.

عباسی در پایان پیام نوروزی خویش تصریح كرد: اینجانب وظیفه خویش می دانم از تلاش ها و زحمات تك تك اعضای جامعه ورزش و جوانان در سراسر كشوراعم از همكاران ستادی، ادارات كل استان ها، فدراسیون ها و هیات های ورزشی قدردانی نموده و برای این خانواده بزرگ در سال جدید آرزوی سلامت، توفیق و بهروزی نمایم. در خاتمه لازم به تاكید می دانم كه همه در زمینه اخلاق و اخلاق گرایی، پرهیز از حاشیه ها و عوامل بازدارنده حركت های توسعه ای ورزش، گام های اساسی به جلو برداریم كه قطعا اگر چنین شود ورزش ایران روزهای روشن تری را پیش روی خود خواهد دید.

ورزشی(1)**9303

سرخط اخبار ورزش