ظرفيت محورهاي مواصلاتي درون  شهري مازندران  افزايش يافت

ساري -رئيس پليس راهنمايي و رانندگي مازندران بااشاره به نكته كه سوانح رانندگي به وقوع پيوسته در دو روز اخير هيچ فوتي نداشته است گفت: ظرفيت محورهاي مواصلاتي درون شهري استان در مقطع زماني كنوني تا حدود سه برابر افزايش يافته است .

سرهنگ ' داود قاسمیان ' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در عین حال گفت: این در حالی است كه تراكم ترافیكی در مبادی ورودی شهرهای مختلف استان تا 10 برابر ظرفیت موجود محورها افزایش یافته است .

وی ضمن تقدیر و تشكر از همه مردم و رانندگان بیان داشت: رعایت موازین رانندگی موجب خاطره خوش برای آحاد مردم به ویژه مسافران و گردشگران می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران بر لزوم رعایت حق تقدیم عابرین پیاده ، رعایت فاصله با خودرو جلویی و استفاده نكردن از تلفن همراه حین رانندگی تاكید كرد و گفت: همانطوریكه اكنون 90 درصد رانندگان از كمربند امینی استفاده می كنند صحبت نكردن با تلفن همراه باید به عنوان یك فرهنگ نهادینه شود.

قاسمیان با اشاره به آمادگی شبانه روزی ماموران راهنمایی و رانندگی در محورهای مختلف درون و برون شهری استان مازندران بیان داشت: پلیس با تمام توان در خدمت مردم است.

مازندران حدود 10 هزار كیلومتر راه اصلی و فرعی دارد و سالانه پذیرای بیش از 27میلیون گردشگر است.ك/3

2585/402

سرخط اخبار استان‌ها