قاب گرافيكي هفت سين نوروز در گلپايگان طراحي و نصب شد

گلپايگان، اصفهان- شهردار گلپايگان گفت: قاب بزرگ هفت سين نوروزي به مناسبت نوروز 92 با هنر گرافيك در گلپايگان طراحي و نصب شد.

محمود بخشی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این هفت سین با چیدمان سنتی در ابعاد 4X8 متر در یك قاب توسط 'زینب محسنی' طراح گرافیك این شهرستان آماده و به صورت عمودی در میدان قاضی زاهد گلپایگان نصب شد.

وی اظهار كرد: چیدمان این هفت سین با بیشتر هفت سین های نوروزی كه در ابعاد بزرگ طراحی شده متفاوت است زیرا در غالب طرح های هفت سین كه در شهرها اجرا می شود از ماكت سازی سه بعدی استفاده می كنند.

شهردار گلپایگان گفت: در این طرح به جای چیدمان هفت سین بر روی یك سفره به صورت افقی، چیدمان در یك قاب و به صورت عمودی انجام شده تا بیننده بتواند در كوتاه ترین زمان و به آسانی تمام زوایای این طرح زیبا و جذاب را به صورت مشابه از دو طرف مشاهده كند.

بخشی تقویت هنرو سنت های اصیل ایرانی و ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم، بخصوص مسافران و گردشگران نوروزی را از اهداف اجرای این طرح عنوان كرد.

شهردار گلپایگان با تبریك سال جدید گفت: شهرداری این شهر با آمادگی كامل و با آغوش باز آماده استقبال از مسافران نوروزی است.

شهرستان گلپایگان با سه شهر گلپایگان، گوگد و گلشهردر 180 كیلومتری شمال غرب اصفهان واقع است.

ت-7138/ 607

سرخط اخبار استان‌ها