سال جديد، نويدبخش تلاش بيشتر در راستاي  اعتلاي  ايران اسلامي است

شهركرد -نمايندگان مردم چهارمحال وبختياري روز چهارشنبه در پيامي با فرارسيدن سال 1392، از سال جديد به عنوان نويدبخش تلاش بيشتر مردم و مسوولان در راستاي افزايش كار و توليد و پيشرفت و اعتلاي همه جانبه جمهوري اسلامي ايران ياد كردند.

به گزارش ایرنا، در پیام مجمع نمایندگان چهارمحال وبختیاری خطاب به مردم استان آمده است:فرا رسیدن “عید نوروز باستانی” و شكوه بهاران، حلول سال نو و بهار پرطراوت، كه نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را خدمت شما مردم ولایتمدار و بزرگوار استان تبریك و تهنیت عرض كرده و سالی سرشار از بركت و معنویت را از درگاه خداوند سبحان برای شماعزیزان مسئلت می كنیم.

در ادامه این پیام آمده است:عید نوروز، نمادی از نو شدن طبیعت است و انسان ها نیز باید همراه با طبیعت، كدورت ها و دلگیری های كهنه را كنار گذاشته و در تعامل با هموطنان و همنوعان به سمت تعالی و سعادت گام بردارد.

در پایان پیام مجمع نمایندگان چهارمحال وبختیاری با تاكید بر وحدت مسوولان و مردم در راستای تحقق اهداف بلند جمهوری اسلامی آمده است:صبر و شكیبایی ملت بزرگ ایران در برابر ناملایمات و فشارها، تحریم ها و تهدیدهای اقتصادی دشمنان قابل تقدیر است و این استقامت و بردباری، استكبار را در تحقق توطئه های خود ناتوان كرده است.

مردم چهارمحال وبختیاری، چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.

547/

سرخط اخبار استان‌ها