۳۰ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۱۱:۲۷
کد خبر: 80590160
T T
۰ نفر
مهمانان و مسافران نوروزي وارد قصرشيرين شدند

قصرشيرين - در آستانه سال جديد، شماري از هموطنان مان از اقصي نقاط ايران اسلامي براي گذراندن تعطيلات نوروزي از شب گذشته وارد شهرستان مرزي قصرشيرين شدند تا بهار را در طبيعت زيبا و بكر اين شهرستان مرزي غرب كشور آغاز كنند.

به گزارش ایرنا، با توجه به آب و هوای مطبوع و گرمسیری این شهرستان، از شب گذشته تاكنون شاهد حضور تعدادی زیادی از گردشگران، مسافران و مهمانان نوروزی هستیم كه وارد این منطقه مرزی با طبیعت سر سبز و زیبا شده اند و در پارك ها و فضاهای سبز حاشیه محورهای ارتباطی این شهرستان اطراق كرده اند تا ناهار را در دامن طبیعت میل كنند.

حضور شمار زیادی از خانواده ها كه به صورت گروهی و دسته جمعی به این شهرستان سفر كرده و در بوستان ها و یادمان های عملیاتی، مرز خسروی و مناطق طبیعی و گردشگری اطراق كرده اند، بسیار قابل توجه است.

ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان قصرشیرین تهمیدات لازم برای استقرار مهمانان نوروزی در این شهرستان را فراهم كرده و تعداد 100 كلاس درس مدارس برای این منظور تجهیز شده ضمن اینكه 13 هتل و مهمانپذیر نیز برای ارایه خدمات به مهمانان و مسافران نوروزی آماده است.

همچنین 100 تخته چادر در محل پارك بسیج قصرشیرین برای اسكان موقت مسافران بر پا شده كه شب گذشته تعدادی از مسافران در این چادرها اسكان یافتند.ك/3

9102

سرخط اخبار استان‌ها