طرح نمايشي سرزمين افتخار ايام نوروز در قصرشيرين اجرا مي شود

قصرشيرين - رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي قصرشيرين گفت: همزمان با ايام نوروز طرح نمايشي 'سرزمين افتخار' با رويكرد كاروان راهيان نور، برنامه 'همه جاي ايران سراي من است' در اين شهرستان اجرا مي شود.

'فارس میرزابیگی' روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح گروه هنری نمایش با سرپرستی 'مهدی ذبیحی' به اجرای نمایش خیابانی در مرز خسروی، پارك بسیج و بیمارستان مخروبه (ساختمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس) قصرشیرین برنامه های خود را اجرا می كنند.

وی تصریح كرد: در این طرح نمایشی اهدافی همچون یادآوری خاطرات شهدا و زنده نگه داشتن یاد رزمندگان دروان دفاع مقدس بصورت ویژه ای دنبال می شود.

میرزابیگی گفت: این گروه نمایشی با هدایت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمانشاه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین به اجرای برنامه می پردازند.

وی با بیان اینكه نوروز در آیین اسلامی جایگاه خاصی دارد، گفت: سعی شده تا در این ایام بهترین اهتمام بر ترویج فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت گمارده شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین یادآور شد: این گروه نمایشی از اول تا 13 نوروز برنامه های خود را در اماكن یاد شده با محوریت كاروان های راهیان نور برگزار می كند.ك/3

1234/9102

سرخط اخبار استان‌ها