9 ميليارد ريال براي اجراي پروژه هاي عمراني كرمانشاه تخصيص يافت

كرمانشاه - استاندار كرمانشاه از تخصيص 9 ميليارد ريال اعتبار براي اجراي پروژه هاي عمراني كرمانشاه خبر داد و گفت: اين اعتبار بمنظور تسريع در اجراي اين پروزه ها اختصاص يافته است.

به گزارش ایرنا، 'حجت اله دمیاد' از بدو تصدی استانداری كرمانشاه همواره و بصورت مستمر پیگیری اجرای پروژه های عمرانی شهر كرمانشاه را جهت تحویل به موقع و استفاده همشهریان و مسافران نوروزی مورد تاكید قرار داده و در این راستا مدیران و مسولان ذیربط را تا آخرین لحظات سال جاری به اهمتام و تلاش فراخوانده است.

وی در هفته جاری بصورت سرزده و بدون اطلاع قبلی دو بار اجرای پروژه های عمرانی شهر كرمانشاه را بازدید كرده و تسریع در اجرای آنها را مورد تاكید قرار داده است.

استاندار كرمانشاه در نشست كاری اجرای پروژه های عمرانی كرمانشاه به همین منظور دستور به تخصیص مبلغ 9 میلیارد ریال جهت اجرای پروژه های عمرانی سطح شهر را صادر كرد.

دمیاد گفت: از این مبلغ پنج میلیارد ریال جهت ساماندهی حاشیه رودخانه قره سو، 2 میلیارد ریال جهت پروژه های میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین 2 میلیارد ریال نیز به شهرداری كرمانشاه برای اجرای طرح های عمرانی مرتبط تخصیص داده شد.ك/1

9102

سرخط اخبار استان‌ها