۳۰ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۹:۰۹
کد خبر: 80589998
T T
۰ نفر
طرح نيروي انتظامي ويژه نوروز در شوش آغاز شد

شوش،دزفول - فرمانده انتظامي شوش گفت:به منظور تامين امنيت و پيشگيري از وقوع سرقت و جرم در ايام تعطيلات نوروز تعداد گشت هاي پياده، موتوري و خودرويي نيروي انتظامي در اين شهر افزايش يافت.

سرهنگ ˈبهروزحسنوندˈ روز چهار‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به آغاز مسافرت های نوروزی، نیروی انتظامی با همكاری مردم تمام توان خود را در راستای پیشگیری از سرقت بكار گرفته است.

وی با تاكید بر رعایت قوانین و مسایل ایمنی از سوی شهروندان افزود: تعامل و همكاری مردم با نیروی انتظامی و تلاش این نیرو در ایام تعطیلات نوروز امسال علاوه بر كاهش جرم و سرقت ، شاهد كاهش سوانح رانندگی در این شهرستان خواهیم بود.

سرهنگ حسنوندˈ نوروزی پر نشاط با رعایت قوانین و احترام به دیگرانˈ را شعار امسال نیروی انتظامی اعلام كرد و افزود: داشتن فضای امن و آرام در جامعه نیازمند رفتار خوب پلیس با مردم است.

فرمانده انتظامی شوش یادآوری كرد: مردم در صورت عزیمت به مسافرت باید تمام جوانب امنیتی را در نظر گرفته و حداقل یك نفر از همسایگان یا فامیل امین را در جریان مسافرت خود قرار دهند.

وی گفت:در ایام تعطیلات نوروز به منظور جلوگیری از سرقت ، جابجایی اسباب و اثاثیه منزل تنها با مجوز نیروی انتظامی امكانپذیر می باشد.

وی از خانواده ها خواست هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و شماره تلفن110 همچنان پل ارتباطی بین مردم و نیروی انتظامی برای دریافت گزارش های مردمی است.648/7280

سرخط اخبار استان‌ها