فرماندار : سلماس ظرفيت اسكان تمام مسافران نوروزي را دارد

سلماس، اروميه - كليه مقدمات و تمهيدات لازم براي پذيرائي از مسافران نورزي در اين شهرستان فراهم شده و امكانات اقامتي اين شهرستان در حدي است كه مي تواند تمام مسافران ورودي اين شهر را اسكان دهد.

مرتضی نظری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر هتل ها و مهمان پذیرها تعدادی از مدارس نیز برای اسكان مسافران نوروزی تجهیز شده است.

وی اضافه كرد: در طول اجرای طرح نوروزی كه از بیست و پنجم اسفند ماه آغاز شده و تا 31 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد اكیپ‌های هلال‌احمر در سطح شهر و جاده ها مستقر شده و خدمات لازم را ارائه خواهند كرد.

نظری گفت: برای راهنمایی مسافران نوروزی و جوابگویی به سووالات احتمالی مسافران در این ایام، افرادی با عنوان پیك در سطح شهر به راهنمایی مسافران می‌پردازند.

وی با اشاره به وجود دو مهمان‌خانه در این شهرستان، اظهار داشت: نیروهای شهرداری نسبت به پاكسازی پارك‌ها و خیابان‌های این شهرستان اقدام كرده‌اند.

نظری یاد آور شد: برای رفاه حال مسافران نوروزی و ایجاد خاطره خوش از سفر به شهرستان سلماس سعی شده تمام امكانات ایجاد و فضاهای سبز این شهرستان برای ورود مسافران مهیا شود.

وی از توزیع بروشور برای مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد و افزود: این بروشورها در سطح وسیع از شهر در بین مسافران توزیع می‌شود كه حاوی اطلاعاتی در ارتباط با موقعیت جغرافیایی و معرفی مناطق گردشگری شهر است.

583/7127

سرخط اخبار استان‌ها