مديران، تعهد در كنار تخصص را سرلوحه كار خود قرار دهند

فيروزكوه، تهران بزرگ- فرماندار شهرستان فيروزكوه گفت: مديران با سرلوحه قرار دادن تعهد در كنار تخصص، نسبت به خدمتگزاري شايسته به مردم اهتمام داشته باشند.

'ابوالقاسم مهری' روز سه شنبه در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان فیروزكوه در سال 91، در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر اظهار كرد: عمل به تعهدات، همواره كارنامه درخشانی از مسؤولان و نظام اسلامی به جا می گذارد.

وی با تقدیر از عملكرد كارگزاران نظام در منطقه بیان كرد: با وجود مواجهه با مسائل و مشكلات مالی فراوان، مدیران با استفاده از توان و استعداد مدیریتی و سازمانی خود، سال كم حاشیه ای را رقم زدند.

مهری از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان در پوشش دقیق اخبار و وقایع و انعكاس نقاط ضعف و قوت مسؤولان، همچنین از نماینده مُعین شهرستان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در انجام ماموریت ها و پیشبرد امور به نفع مردم منطقه تقدیر و تشكر كرد.

وی افزود: نظارت كامل بر نحوه استفاده از خودروهای اداری فقط برای انجام خدمت، انجام گشت های مرتب دستگاه های نظارتی، نظارت مستمر بانك ها و شركت مخابرات بر دستگاه های خودپرداز، نظارت مسؤولان بهداشت و درمان بر اغذیه فروشی ها و رستوران های بین راهی و نظارت مستمر بر فعالیت بازار، كسبه و اصناف و كنترل نرخ ها از سوی مجمع امورصنفی و اداره صنعت، معدن و تجارت، از جمله مواردی است كه متولیان امر باید برای رضایت هر چه بیشتر شهروندان و مسافران به آن اهتمام داشته باشند.

فرماندار فیروزكوه همچنین بر نظارت بخشداری ها، دهیاری ها، جهاد كشاورزی و اداره راه و شهرسازی در حفظ اراضی از ساخت و ساز غیرمجاز از سوی سودجویان، خدمات رسانی شایسته پزشكان، مدیریت استفاده از هتل ها، مدارس و سایر اماكن شهرستان از سوی ستاد اسكان و ارائه خدمات مناسب اینترنتی در شهرها و روستاها تاكید كرد، تا خللی در خدمات رسانی پیش نیامده و مردم بهره كافی از تعطیلات ببرند.

وی در خاتمه این جلسه بر لزوم فعالیت مستمر نهادهای متولی در ستاد تسهیلات سفر ویژه نوروز92 تاكید كرد تا منطقه و قابلیت های شهرستان هر چه بیشتر به مسافران و زایران شناسانده شود.

تهرام/8142/1457/1556/

سرخط اخبار سیاست