300هزار كتابچه'ايمن برانيم'بين مسافرين نوروزي همدان توزيع مي شود

همدان - مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي همدان گفت: 300هزار كتابچه با عنوان 'ايمن برانيم' در ايام تعطيلات نوروزي و با هدف يادآوري نكات ايمني و خوش آمدگويي بين مسافران اين استان توزيع مي شود.

'گودرز محمودی' روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: توزیع كتابچه های همراه با نصب پوسترهای خوش آمدگویی و همزمان با اجرای طرح نوروزی در پایانه های مسافری ومراكز استقبال از میهمانان نوروزی انجام می شود.

وی محتویات نوشتاری و تصاویر كتابچه را مطالب متنوع در مباحث دانستنی های سفر، دعای سفر، رعایت اصول ایمنی در سفرهای جاده ای و معاینه فنی خود رو قبل از سفر برشمرد .

وی بیان كرد: توصیه های پلیس راه ، اطلاعاتی در خصوص اماكن تاریخی استان همدان ، چگونگی ارتباط با مسوولان اداره كل ، معرفی سایت های اداره و سایت خرید اینترنتی بلیت نیز از دیگر مواردی است كه به منظور رفاه حال مسافران نوروزی در كتابچه آورده شده است .

محمودی افزود: علاوه بر مطالب آموزنده و متنوع گنجانده شده در كتابچه، ‌صفحه‌ای نیز به صورت چهار لایه به آخر آن اضافه شده كه نقشه راهنمای شهر همدان و نقشه جامع راه های استان را در اختیار مسافرین نوروزی قرار می دهد.

وی یاد آور شد : علاوه بر كتابچه فوق پوسترهایی برای خوش آمد گویی به مسافران نوروزی با تصویرسفره هفت سین و پیام تبریك سال نو طراحی شده است و بیانگر طبیعت پاك و سرسبزی و طراوت بهاری است.

مدیر كل حمل و نقل و پایانه های همدان اظهار داشت : این پوسترها در اماكن مختلف بین پایانه ها و شركت های مسافربری سطح استان ، و مراكز استقبال از میهمانان نوروزی توزیع و نصب شده است.

7525/551

سرخط اخبار استان‌ها