حمله تروريستي در استان بابل عراق 4 كشته و 16 مجروح به جا گذاشت

تهران - يك منبع پليس استان بابل در عراق روز سه شنبه اعلام كرد بر اثر حمله انتحاري در منطقه اسكندريه در شمال اين استان 4 تن كشته و 16 تن زخمي شدند.

به گزارش پایگاه خبری'السومریه نیوز' ، این منبع افزود: حمله انتحاری مزبور كه از طریق انفجار خودروی بمب گذاری شده صورت گرفت ، یك پادگان نظامی در منطقه الصحوه در شمال استان بابل را هدف قرار داد كه بر اثر آن 4 تن كشته و 16 تن مجروح شدند.

وی تاكید كرد این آمار اولیه قربانیان حادثه است و با توجه به شدت جراحات وارده امكان افزایش شمار كشته شده ها وجود دارد.

این منبع كه خواست نامش فاش نشود، افزود: نیروهای امنیتی محل انفجار را محاصره و آمبولانس ها مجروحان را به بیمارستان و اجساد كشته شدگان را به پزشكی قانونی انتقال دادند.

انفجار دیگری امروز در نزدیكی بازار در منطقه الحصوه در شمال استان بابل با استفاده از یك دستگاه خودروی بمب گذاری شده رخ داد.

یك منبع پلیس استان بابل هم اعلام كرد نیروهای امنیتی استان، عبور و مرور در مناطق شمال این استان را ممنوع اعلام كردند.

این منبع افزود كه عبور و مرور در مناطق اسكندریه، الحصوه، جرف الصخر، محاویل و مسیب در شمال استان بابل تا اطلاع ثانونی ممنوع می باشد.

استان بابل و مركز آن شهر حله در 100 كیلومتری جنوب بغداد از ثبات نسبی برخوردار است اما مناطق شمال استان بابل هرازچندگاهی شاهد اقدامات افراد مسلح می باشد كه دست به اعمال خشونت بار علیه شهروندان و نیروهای امنیتی می زنند.

مترجمام**1453**1436

سرخط اخبار جهان