جاده هاي زنجان در واپسين روزهاي سال هشت قرباني
گرفت

زنجان - معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر استان زنجان گفت: متاسفانه جاده هاي زنجان در واپسين روزهاي پاياني سال 91 ، هشت قرباني گرفت و بيش از 10 مصدوم نيز برجاي گذاشت.

جواد خرم، روز سه شنبه در گفت و با خبرنگار ایرنا، افزود: این سه مورد تصادف منجر به فوت روز دوشنبه در آزاد راه

زنجان - قزوین و زنجان - تبریز ، رخ داده است.

وی اظهار كرد: نخستین حادثه ساعت 55/2 بامداد در 79 كیلومتری باند شمالی آزاد راه زنجان - تبریز اتفاق افتاد كه در

این سانحه یك دستگاه كامیون 'خاور' با اتوبوسی كه در باند سواره توقف كرده و مسافران آن پیاده شده بودند برخورد و چهار نفر از آنان را به كام مرگ فرستاد و سه مصدوم نیز برجای گذاشت.

خرم ، افزود: تصادف دیگر نیز ساعت 30/10 صبح دوشنبه در لاین شمالی كیلومتر 103 قزوین - زنجان رخ داد كه در این حادثه نیز متاسفانه سه نفر از سرنشینان خودرو پراید در دم جان باخته و دو نفر نیز مصدم شدند.

وی یادآور شد: راننده پراید به دلیل خواب آلودگی ، خستگی و عدم توجه به جلو با كامیون پارك شده در كنار جاده برخورد و این حادثه تلخ را رقم می زند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: ساعت 21 دوشنبه شب نیز در 54 كیلومتری آزادراه زنجان -قزوین بر اثر تصادف یك دستگاه خودرو پژو 206 با تریلر ، راننده سواری پراید در دم فوت و سه نفر از سرنشینان آن

نیز مصدوم شدند.

به گزارش ایرنا ، متاسفانه در روز گذشته چندین تصادف دیگر نیز در محورهای مواصلاتی این استان رخ داده است كه خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

597/522

سرخط اخبار استان‌ها