شكوفه هاي ايران اسلامي در پايتخت انرژي كشور به بار نشسته است

بوشهر- مديرعامل سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس گفت: تلاش فرزندان ملت در به بار نشستن شكوفه هاي ايران اسلامي در حوزه انرژي و صنعت بالنده نفت در پايتخت انرزي كشور همواره قابل تقدير و ستايش است.

مسعود نصوری در پیامی به مناسبت 29 اسفند، روز ملی شدن صنعت نفت افزود: این روز خجسته یادآور عزت و شكوه ایرانی در ملی شدن صنعت نفت است و اكنون نیز با عزم و اراده متخصصان داخلی چرخ این صنعت به خوبی می چرخد.

وی در این پیام كه نسخه ای از آن روز سه شنبه به ایرنا نمابر شد، آورده است: جهاد گران عرصه اقتصادی در پایتخت انرژی ستودنی است و به فرموده مقام عظمای ولایت تلاش متعهدانه شما مصداق ' جهاد فی سبیل الله ' است.

نصوری اضافه كرد: این تلاش نشان از پایبندی به ارزش‌های والای اسلامی و انقلابی است و بدون شك موجبات رضایت و خشنودی خداوند متعال و امام عصر (عج) را به همراه خواهد داشت.

وی در این پیام تاكید كرده است: فرزندان ایران اسلامی در پایتخت انرژی كشور با درك شرایط حساس كنونی نظام جمهوری اسلامی در راه تعالی و شكوفایی ایران اسلامی در عرصه اقتصادی و انرژی در ادامه‌ راه تمام فعالان و تلاشگران صنعت نفت در ادوار گذشته از هیچ تلاش و كوششی فروگذار نخواهند كرد.

نصوری ادامه داد: سربازان ولایت و نظام در عرصه صنعت بالنده نفت همواره با نصب العین قرار دادن فرمایشات و رهنمودهای رهبری نوید روزهای روشن را به ملت ایران خواهند داد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: روز‌هایی كه با طی كردن مسیر پیشرفت ایران اسلامی و اهداف عالیه نظام در راستای كمك به تحقق اهداف پیش‌بینی شده در چشم‌انداز آینده ایران اسلامی ترسیم شده، همراه خواهد بود.

628/587