قرعه كشي وام عمره دانشجويي انجام شد

تهران - بيش از دو هزار نفر از متقاضيان وام عمره دانشجويي براي دريافت تسهيلات 10 ميليون ريالي بانك ملت به قيد قرعه انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا براساس اعلام روز دوشنبه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، معاون اجرایی و اعزام این ستاد گفت: چهار هزار و 500 نفر از عمره گزاران دانشجو متقاضی دریافت وام عمره بودند كه از آن میان، دو هزار و 250 نفر اصلی و تعدادی هم به عنوان ذخیره، برای دریافت وام به قید قرعه انتخاب شدند.

وی افزود: متقاضیانی كه در قرعه كشی وام عمره دانشجویی انتخاب شده اند، می توانند از این تسهیلات استفاده كنند كه سقف آن برای هر دانشجو، 10 میلیون ریال به صورت قرض الحسنه و با مدت بازپرداخت حداكثر 18 ماه خواهد بود.

زارع گفت: افراد پذیرفته شده می توانند برای گرفتن تسهیلات به هر یك از شعبه های بانك ملت با ضمانت یك نفر ضامن معتبر مراجعه كنند.

وی تاكید كرد كه این تسهیلات حداكثر تا انتهای خرداد سال 1392 قابل پرداخت خواهد بود و به دلیل محدودیت تعداد وام اعطایی به هر زوج (دو یا سه نفره) فقط یك وام یك میلیون تومانی تعلق می گیرد.

به گفته معاون ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، افراد انتخاب شده باید معرفی نامه را از سایت اینترنتی این ستاد دریافت كنند و هنگام مراجعه به بانك، به همراه داشته باشند.

فراهنگ(1)**1055

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش