۲۸ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۱۱:۳۵
کد خبر: 80588463
۰ نفر
يك هزار پرونده صنفي در نهاوند بررسي شد

نهاوند- رييس اداره تعزيرات حكومتي شهرستان نهاوند گفت: يك هزارو 70 پرونده مربوط به بازرسي هاي صنفي در سال 91 مورد بررسي قرار گرفت كه از اين تعداد يك هزار و 68 پرونده مختومه اعلام شد.

'بهزاد كاكاوندی 'روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا از اجرای طرح تشدید نظارتی نوروز خبر داد و گفت: طرح تشدید نظارت بر بازار با همكاری اداره صنعت ،معدن و تجارت از تاریخ 15 تا 29 اسفند ماه اجرا شد كه بر این اساس یك اكیپ نظارتی متشكل از ادارات تعزیرات و صنعت و معدن گشت های نظارتی را بر واحدهای صنفی و نمایشگاه بهاره اعمال كردند.

وی گفت: در این بازدیدها تعدادی از واحدهای صنفی مورد بازرسی قرار گرفتند كه با توجه به نوع تخلف صورت گرفته برای آنان جزای نقدی صادر شد .

وی همچنین گفت: به منظور تداوم نظارت بر بازار نوروز كشیك نوروزی این اداره از تاریخ 29 اسفند ماه آغاز و تا 13 فروردین ادامه خواهد یافت كه در صورت نیاز به تخلفات صورت گرفته رسیدگی خواهد شد .

وی افزود: اداره تعزیرات حكومتی وظیفه دارد كه به پرونده های صنفی و غیر صنفی و تخلفات صورت گرفته شامل گرانفروشی ،عدم درج قیمت،كم فروشی ، تقلب ، احتكار و عرضه خارج از شبكه رسیدگی نماید.

وی به كشف 31 هزار لیتر نفت سفید خارج از شبكه توزیع خبر داد و گفت: در چند ماه گذشته یك پرونده عرضه خارج از شبكه مربوط به كشف 31 هزار لیتر نفت سفید مورد بررسی قرار گرفت وبرای متخلفین 840 میلیون ریال جزای نقدی صادر و سوخت كشف شده به شبكه مربوطه استرداد شد.

وی همچنین گفت: در ماه گذشته نیز یك هزار و 600 لیتر نفت سفید دیگر توسط نیروی انتظامی كشف شد كه برای متخلفین 45 میلیون ریال جزای نقدی صادر و سوخت مورد نظر به شبكه استرداد شد .

7526/576

سرخط اخبار استان‌ها