۱۸ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۲۱:۰۸
کد خبر: 80575960
T T
۰ نفر
مشحون: بازي نيمه تمام مهرام و پتروشيمي فردا برگزار مي شود

تهران - رييس فدراسيون بسكتبال كشورمان گفت: ديدار نيمه تمام تيم هاي مهرام و پتروشيمي بندر امام در مرحله فينال مسابقات ليگ برتر بسكتبال در ماهشهر فردا (شنبه ) برگزار خواهد شد.

محمود مشحون روز جمعه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: دیدار امروز مهرام و پتروشیمی فردا از ابتدا تكرار خواهد شد. همچنین بازی دوم این دو تیم كه قرار بود فردا برگزار شود به روز یكشنبه موكول شد.

وی در خصوص چگونگی حضور هواداران در بازی های فردا و یكشنبه ادامه داد: حدود یك چهارم از هواداران آن هم به صورت حساب شده حق دارند در ورزشگاه حضور پیدا كنند.

وی تصریح كرد: منظور از حضور هواداران به صورت حساب شده این است كه پیشكسوتان و بعضی از هواداران می توانند این بازی ها را مشاهده كنند تا مشكلی پیش نیاید.

رییس فدراسیون بسكتبال كشورمان در خصوص بازی سوم این دو تیم در تهران كه قرار بود روز دوشنبه برگزار شود، گفت: بازی تهران هم به دلیل تغییر در برنامه دو دیدار نخست روز دوشنبه برگزار نخواهد شد زیرا بازیكنان دو روز برای بازی سوم نیاز به استراحت دارند.

وی در رابطه با وضعیت مهدی كامرانی، اظهار داشت: وضعیت مهدی كامرانی بسیار خوب است و می تواند فردا تیم مهرام را همراهی كند.

دیدار نخست تیم های مهرام تهران و پتروشیمی بندر امام در مرحله فینال مسابقات لیگ برتر بسكتبال كشوورمان در حالی از ساعت 16 در ماهشهر آغاز شد كه در اوایل كوارتر دوم به دلیل پرتاب ترقه از سوی یكی از هواداران پتروشیمی و مصدومیت مهدی كامرانی این بازی نیمه تمام ماند.

ورزشی (4) **9118**1917

سرخط اخبار ورزش