۱۸ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۲۰:۳۵
کد خبر: 80575941
T T
۰ نفر
اسدي: داور به درستي تصميم گرفت/ اكرامي: برهاني با سر به من زد

تهران - كاپيتان تيم فوتبال تراكتورسازي و همچنين مدافع اين تيم معتقد هستند كه اخراج 'آرش برهاني' در ديدار عصر امروز (جمعه) تيم هاي استقلال و تراكتورسازي صحيح بوده است.

به گزارش ایرنا، 'مرتضی اسدی' در پایان دیدار تراكتورسازی تبریز و استقلال تهران كه با برتری یك بر صفر آبی پوشان همراه شد عنوان كرد: بازی درگیرانه و محكمی را از بازیكنان دو تیم شاهد بودیم.

وی افزود: بازیكنان دو تیم با هم دست دادند اما حساسیت بالایی كه بین هواداران وجود داشت سبب شد تا درگیری های زیادی در این دیدار ایجاد شود.

كاپیتان تیم فوتبال تراكتورسازی در خصوص اخراج مهاجم استقلال تهران خاطرنشان كرد: تیم داوری به خوبی ان صحنه را دید و به درستی تصمیم گرفت. من برای جلوگیری از پ‍ژمان منتظری به ان صحنه رفتم چراكه گمان كردم وی برابر درگیری با بازیكنان ما به سمت من می آید.

وی افزود: تراكتورسازی امروز نمایش خوبی داشت و مسحق باخت نبود. امیدوارم در بازی های آینده این شكست را جبران كنیم.

مصطفی اكرامی مدافع تیم تراكتورسازی كه دراین دیدار باآرش برهانی درگیر شد نیز گفت: برای صحبت با یكی از بازیكنان استقلال به سمت آنها رفتم كه برهانی بدون دلیل با من رخ به رخ شد و ضربه ای به صورتم وارد كرد كه باید اخراج می شد.

وی در مورد اصرار تیم تراكتورسازی به حمله از جناح راست گفت: در نیمه دوم از تمام فضای زمین استفاده كردیم اما در 45 دقیقه دوم شرایطی ایجادشد كه كادرفنی از ما خواست بیشتر از جناح راست توپ ها را ارسال كنیم.

اكرامی ادامه داد: هنوز به قهرمانی در لیگ امیدوار هستیم و بازی های زیادی برای تعیین تیم قهرمان باقی مانده است. ضمن اینكه تراكتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا نیز به دنبال نتایج ایده آلی است.

ورزشی(3)**7537**3783**1590

سرخط اخبار ورزش