تمرينات مداوم موجب كسب عنوان قهرماني كشور توسط تيم هندبال سبزوار شد

سبزوار- سرمربي تيم هندبال بانوان موسسه مالي و اعتباري ثامن الحجج (ع) سبزوار گفت: حمايت هاي مادي و معنوي باشگاه و تمرينات مداوم تاكتيكي و تكنيكي از مهمترين عواملي بود كه موجب پيروزي و قهرماني تيم ما در ليگ برتر شد.

'ناهید غارسی' روز جمعه در هفته پایانی مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان كشور بعد از پیروزی تیمش مقابل شهید شكوهی كردستان كه در سالن سربداران سبزوار برگزار شد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دیدار امروز از نظر نتیجه، دیداری تداركاتی و دوستانه بود.

'غارسی' با اشاره به مقام قهرمانی تیم ثامن الحجج (ع) سبزوار و مقام سومی تیم شهید شكوهی اظهار كرد: با وجود اینكه نتیجه این دیدار برای دو تیم تفاوتی در جایگاه آنان در جدول نداشت ولی دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به استفاده از نیروهای ذخیره در دیدار مقابل تیم شهید شكوهی كردستان گفت: اگر در این دیدار بخواهم برترین بازیكن را انتخاب كنم بدون شك تمامی بازیكنان را به عنوان بازیكن برتر گزینش می كنم زیرا در این بازی از تمام آنان رضایت كامل دارم.

تیم هندبال بانوان موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج (ع) سبزوار با كسب 27 امتیاز از 14 بازی 13 برد و یك تساوی و كسب عنوان قهرمانی لیگ برتر هندبال بانوان، رقابت های مزبور را به پایان رساند.

در این رقابت ها تیم هندبال بانوان بیمه رازی تهران نایب قهرمان لیگ برتر شد، تیم شهید شكوهی كردستان سوم و تیم ذوب آهن اصفهان چهارم شد.

تیم های 'شهرداری تبریز' و هیات هندبال فارس هم از لیگ برتر حذف شده و به زیرگروه سقوط كردند.

7495/7499 /664/245