ركابزنان ايراني در هند سه مدال گرفتند

دهلي نو- تيم ملي دوچرخه سواري جمهوري اسلامي ايران در دومين روز از سي و سومين دوره رقابت هاي دوچرخه سواري قهرماني آسيا در هند سه مدال برنز كسب كرد.

به گزارش ایرنا در دومین روز از این مسابقات كه در ورزشگاه ایندیرا گاندی دهلی نو برگزار شد ، محمد رجبلو ركابزن ملی پوش كشورمان در ماده تایم تریل (دور امتیازی ) در مصاف با دوچرخه سوار هنگ كنگی با اختلافی اندك از كسب مقام دومی بازماند و پس از كره جنوبی و هنگ كنگ در جایگاه سوم قرار گرفت.

علیرضا حقی دیگر ملی پوش ایران نیز در ماده چهار كیلومتر تعقیبی انفرادی در مرحله یك چهارم نهایی توانست دومین مدال برنز كاروان ایران را به گردن بیاویزد.

در این ماده ركابزن چین تایپه مقام چهارم را به خود اختصاص داد.

محمد رجبلو و علیرضا حقی عصر امروز در ماده مدیسن نیز در یك گروه 13 نفری موفق به دریافت مدال برنز شده اند و دراین رشته بعد از هنگ كنك و كره جنوبی درمكان سوم ایستاند.

حسنعلی ورپشتی و محمد پراش ركابزنان كشورمان امروز در ماده 200 متر به جمع 8 ركابزن برتر مسابقات راه یافتند و فردا برای راهیابی به چهار نفر برتر به مصاف حریفان خود می روند.

سی و سومین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا با حضور 765 ركابزن از 30 كشور به مدت ده روز در ورزشگاه ایندیرا گاندی دهلی نو در حال برگزاری است.

ركابزنان ایران فردا شنبه نیز در مواد مختلف رقابت های خود را با حریفان ادامه خواهند داد.

آساق** 589**1917

سرخط اخبار جهان