امدادگران اورژانس براي فوتبال استقلال- تراكتورسازي مستقر شده اند

تهران بزرگ – 70 آتش نشان 20 پزشك، پرستار و تكنسين اورژانس تهران براي پوشش امدادي ديدار تيم هاي استقلال- تراكتور سازي در ورزشگاه آزادي تهران مستقر شده اند.

'جلال ملكی' سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز جمعه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: به جز ایستگاه 20 آتش نشانی كه به طور دایم در محل ورزشگاه آزادی مستقر است نیروهای آتش نشان در 14 نقطه داخل و خارج ورزشگاه و بزرگراه های اطراف به همراه خودروهای سنگین مستقر هستند.

وی ادامه داد: هشت گروه موتورسوار با تجهیزات خاموش كننده به همراه یك تیم كامل نجات برای پوشش امدادی در داخل ورزشگاه مستقر هستند.

ملكی یادآور شد: تمامی ایستگاه های آتش نشانی كه در اطراف ورزشگاه آزادی هستند نیز در حال آماده باش كامل بوده و در صورت نیاز تجهیزات خود را به محل حادثه اعزام می كنند.

'حسن عباسی' مدیر روابط عمومی مركز فوریت های پزشكی اورژانس تهران نیز در این باره گفت: 20 پزشك و تكنیسین اورژانس نیز به همراه چهار دستگاه آمبولانس ،یك دستگاه اتوبوس آمبولانس و موتور آمبولانس های اورژانس با توجه به حضور تماشاگران پوشش امدادی دیدار را برعهده دارند.

دیدار استقلال - تراكتورسازی از سری رقابتهای لیگ برتر ساعت 30/17 جمعه با حضور پرشور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

تهرام/1391/7261/1823

سرخط اخبار ورزش