۱۸ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۱۲:۵۳
کد خبر: 80575495
T T
۰ نفر
تمام محورهاي ارتباطي خراسان رضوي باز و تردد در آنها جريان دارد

مشهد - رييس پليس راه استان خراسان رضوي گفت: محورهاي ارتباطي اين استان كه روز پنجشنبه به دليل كولاك و بارش شديد برف مسدود شده بود، هم اكنون باز و تردد در آنها جريان دارد.

سرهنگ 'محمد صفایی' روز جمعه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال بارش برف و كولاك شدید تعدادی از محورهای ارتباطی استان خراسان رضوی از جمله مشهد به سبزوار، مشهد به نیشابور و تربت حیدریه به طور كامل مسدود شده بود.

وی اظهار كرد: محور چناران به مشهد نیز برای جلوگیری از مخاطرات احتمالی، مسدود اعلام شده بود.

او گفت: هم اكنون تمام محورهای ارتباطی استان باز و در محور سبزوار به نیشابور با كندی تردد مواجه هستیم.

رییس پلیس راه خراسان رضوی افزود: برای بازگشایی راههای مزبور تمام مسوولان دستگاه ها و ارگان های ذیربط نظیر تیپ 21 امام رضا (ع)، راهداری، هلال احمر، فوریتهای پزشكی، امداد خودرو و فرماندهان انتظامی شهرستانها به صورت 24 ساعته بسیج شده و با پلیس راه همراه بودند.

او اظهار كرد: استاندار خراسان رضوی نیز پنجشنبه شب از محور ارتباطی مشهد به سبزوار بازدید و دستورات لازم برای تسریع در رفع مشكل ارایه داد.

وی گفت: به رغم بارش بارش برف و كولاك در محورهای مزبور هیچ گونه تصادف خاصی در این محورها رخ نداده و تعدادی از رانندگان و در راه ماندگان با همكاری دست اندركاران ذیربط در میقات الرضا (ع) و اماكن اقامتی طول مسیر اسكان اضطراری داده شدند.

7490/664/245