درجه استانداري چهارمحال وبختياري ارتقاء يافت

شهركرد - با موافقت و تائيد وزارت كشور، استانداري چهارمحال وبختياري از درجه 3 به استانداري درجه' 2 الف ' ارتقا يافت.

به گزارش ایرنا، استاندار چهارمحال وبختیاری شامگاه پنجشنبه در جمع مدیران دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت:درجه استانداری استان، با توجه به مقادیر شاخص‌های مندرج در فرم اطلاعات مربوط به درجه بندی و ساماندهی استانداری‌ها و جمع امتیازهای كسب شده در فرم‌های مربوطه و بر اساس مفاد طرح تجدید نظر در درجه‌بندی استانداری‌ها و فرمانداری‌ها ارتقاء یافت.

وی، پیگیری مسوولان ستادی استانداری چهارمحال وبختیاری و ویژگی ها و توانمندی های بالقوه و بالفعل این استان را از عوامل موثر در موافقت مسوولان وزارت كشور با ارتقاء درجه استانداری اعلام كرد.

عنابستانی تصریح كرد:مدیران دستگاه های اجرایی استان باید از این فرصت در راستای ارتقاء ساختار اداری دستگاه زیرمجموعه خود استفاده كنند تا بتوان تشكیلات اداری استان را ارتقاء بخشید.

******

300 نیروی انسانی جدید در دستگاه های اجرایی چهارمحال وبختیاری استخدام می شود

استاندار چهارمحال وبختیاری در ادامه سخنان خود، اضافه كرد:با اعلام نتایج و ادامه روند مراحل استخدامی 199 نفر در دستگاه های اجرایی استان كه 26 خردادماه سال جاری برگزار شد، این افراد از سال 1392 در دستگاه های مربوطه به كار گیری می شوند.

عنابستانی تصریح كرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، آگهی به كارگیری 300 مستخدم دیگر در دستگاه های اجرایی استان، از هفته آینده در پرتال استانداری چهارمحال وبختیاری به آدرس ˈ http://www.ostan-chb.ir منتشر می شود.

رئیس شورای اداری چهارمحال وبخیتاری اضافه كرد:این آزمون، نیمه دوم فروردین ماه 1392 برگزار می شود و جزئیات بیشتر آن در اطلاعیه استخدامی منتشر می شود.

به گزارش ایرنا، آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری روز جمعه 26 خردادماه سالجاری با هدف تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان و تقویت كمی نیروی انسانی در سه حوزه شهركرد، فارسان و بروجن برگزار شد.

547/

سرخط اخبار استان‌ها