بصيرت و معرفت افزايي بايد مورد توجه بسيجيان قرار گيرد

تهران بزرگ- معاون بسيج اقشار و متخصصين سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: بصيرت و معرفت افزايي مي تواند انسان را به كمال برساند و بايد اين عوامل مورد توجه بسيجيان قرار گيرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا' سردار حسینی' كه عصر چهارشنبه در همایش بزرگ میقات صالحین و با حضور جمعی از مهندسین بسیجی سپاه محمد رسول الله(ص) سخن می گفت افزود: بسیجیان با معرفت افزایی و بصیرت افزایی بیشتر در خدمت نظام خواهند بود.

وی ادامه داد: در این دنیا كه سیر تكاملی را طی می كند بدون داشتن بصیرت كه چراغ راه همه مسلمین است رسیدن به سعادت و كمال امكان پذیر نخواهد بود.

حسینی خاطرنشان كرد: تشكیل حلقه صالحین به ما كمك می كند كه به بصیرت برسیم.

وی اضافه كرد: یكی از برنامه های مهم بسیج این است كه در كنار كسب معرفت به بصیرت لازم برسیم كه این هدف مورد تاكید فراوان رهبر معظم انقلاب است.

معاون بسیج اقشار و متخصصین سپاه محمد رسول الله(ص) تصریح كرد: خداوند متعال نعمت های زیادی به مسلمانان هدیه كرده كه یكی از هدایای بزرگ خداوند متعال بصیرت است كه با تكلیف و رسالت می توانیم به بصیرت برسیم.

وی اضافه كرد:‌با بصیرت انسانها می توانند به رشد و تكامل برسند و تكلیف الهی را به خوبی انجام دهند.

برای اولین بار حلقه صالحین سازمان بسیج مهندسین سپاه محمد رسول الله(ص) با حضور 500 نفر از بسیجیان در بخش های علمی تشكیل و هریك از حلقه ها با نام شهیدان بسیج مهندسین سپاه محمد رسول الله(ص) نامگذاری شده بود.

درحاشیه این همایش غرفه های تخصصی با موضوع معارف اهل بیت، مهدویت، فرقه های انحرافی،آموزش های تخصصی مهندسین با ارایه كتاب و نرم افزار برپا شد.

تهرام/7243/ 675

سرخط اخبار اقتصاد