هفت هزار مترمربع از زمينهاي دولتي در خراسان رضوي رفع تصرف شد

مشهد - رئيس اداره حفاظت و شناسايي اراضي اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي از رفع تصرف از حدود هفت هزار مترمربع زمينهاي دولتي در اين استان خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی خراسان رضوی، 'محسن كرمانی' گفت: با تلاش و پیگیری های كارشناسان طی یك ماه گذشته سه قطعه زمین از اراضی دولتی واقع در شهرستان های تایباد و گناباد از متصرفان گرفته شد.

وی افزود: یك قطعه زمین به گستره پنج هزار و 500 مترمربع و یك قطعه زمین به گستره 80 مترمربع واقع در شهرستان تایباد توسط اداره حفاظت و شناسایی اراضی اداره كل راه و شهرسازی رفع تصرف شد.

او همچنین از رفع تصرف از زمین یك هزار و 350 مترمربعی واقع در شهرستان گناباد خبر داد و افزود: با توجه به اینكه زمین مزبور كاربری فضای سبز دارد طی هماهنگی های لازم با شهرداری این منطقه نسبت به ایجاد فضای سبز در آن اقدام شد.

رئیس اداره حفاظت و شناسایی اراضی اداره كل راه و شهرسازی خراسان رضوی در مورد پیگیری مسائل مربوط به رفع تصرف زمین، گفت: شناسایی و پیگیری حقوقی برای رفع تصرف اراضی دولتی به سرعت و با دقت انجام می شود و مردم نیز باید در صورت مشاهده هر گونه تخلف در اراضی ملی، مراتب را به این اداره كل و ادارات تابعه در شهرستانها اطلاع دهند./1

7489 /664

سرخط اخبار استان‌ها