۱۶ اسفند ۱۳۹۱،‏ ۱۵:۲۶
کد خبر: 80573478
۰ نفر
كاروان راهيان نور از شمال تهران بدرقه شدند

تهران بزرگ - كاروان اعزامي راهيان نور با حضور 450 نفر از خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران محلات 26 گانه شمال تهران راهي سرزمين نور شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یك حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی قائم مقام معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اظهار كرد: امسال در حدود 40 هزار نفر از طریق شهرداری با كاروان های راهیان نور به مناطق جنوب كشور اعزام و از محل شهادت و حماسه هایی كه شهدا آفریدند بازدید می كنند.

وی كاروان های راهیان نور را نشانگر بیداری اسلامی دانست و گفت: اعزام این كاروان ها و استقبال شهروندان از این طرح به دشمنان اسلام نشان می دهد كه تا شهدا و رشادت های آنها در اذهان و وجود مردم ما جا دارد این انقلاب هم پابرجا و زنده است.

وی گفت: راهیان نور و اعزام به مناطق جنگی مورد استقبال خاص جوانان قرار گرفته كه این طرح به آشنایی نسل جوان با فلسفه جهاد در راه خدا با توجه به مقتضیات زمان كمك زیادی می كند.

رضایی با بیان ایثارگری های هشت سال دوران دفاع مقدس خاطر نشان كرد: گوشه به گوشه ی مناطق جنگی از ایثارها ، رشادت ها و از خود گذشتگی جوانان و مردان و زنان ما حكایت ها دارد و حضور مردم در این مناطق جنگی در حفظ خاطرات جنگ تحمیلی بسیار موثر است و می تواند برای نسل آتی بازگو و زنده نگه داشته شود.

تهرام/7244/675

سرخط اخبار جامعه