بازرسي ونظارت بر واحدهاي صنفي استان البرز افزايش يافت

كرج- مدير بازرسي و نظارت اصناف استان البرز گفت: درآستانه سال نو ، بازرسي و نظارت بر عملكرد واحدهاي صنفي ارايه دهنده 22 قلم كالاي اساسي در اين استان افزايش يافته است.

' رمضان رستمی' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال علاوه براجرای طرح تشدید بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی ویژه نوروز ، بازرسی و كنترل بر واحدهای صنفی استان كه این كالای اساسی را ارایه می دهند ، با دقت و نظارت بیشتری انجام می شود .

وی اظهار كرد: این بارزسی ها با توجه به نزدیك شدن به ایام پایانی سال و نیاز مردم به مایحتاج عمومی و كالاهای اساسی و كنترل و تنظیم بازار تشدید شده است .

رستمی بیان كرد: امسال بازرسان این واحد علاوه بر بازرسی از واحدهای صنفی در كنار بازرسان تعزیرات حكومتی استان در یازده نمایشگاه بهاره استان نیز حضوری فعال دارند.

رستمی افزود: علاوه بر كنترل و نظارت بر مراكز عرضه كالاها، نظارت بر امور خدمات عمومی و آرد و نان نیز در دستور كار بازرسان قرار گرفته است.

وی اظهاركرد: عرصه فعالیت بازرسان در بخش كالایی و خصوصا كالاهای اساسی ایام عید شامل اصنافی نظیر پوشاك، آجیل و خشكبار، لبنیات، گوشت مرغ و گوشت قرمز، برنج، میوه بوده و در بخش خدماتی اماكن تفریحی، سیاحتی ، غذا‌خوری‌ها و رستوران‌های بین شهری و امور آرد و نان را شامل می شود.

مدیر بازرسی ونظارت اصناف البرز همچنین از مردم این استان خواست تخلفات صنفی شامل گران‌فروشی، كم‌فروشی، تقلب، درج نشدن قیمت، صادر نشدن فاكتور فروش، عرضه خارج از شبكه و فروش اجباری را با شماره تلفن 124 اطلاع دهند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.ك/3

7421/ 692

سرخط اخبار استان‌ها