تهران- دبيرنمايشگاه رسانه هاي ديجيتال انقلاب اسلامي گفت: براي نخستين بار نمايشگاه مجازي رسانه هاي ديجيتال انقلاب اسلامي راه اندازي مي شود.

' محمد حسن حیدری' روز پنج شنبه در حاشیه آغاز به كار نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی به خبرنگار اجتماعی ایرنا گفت: دراین سیستم كل نمایشگاه به شكل مجازی به صورت نرم افزار و بر روی وب به نمایش در خواهد آمد.

وی با بیان اینكه اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با هدف سازماندهی مجموعه های فعال در حوزه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی و آشنایی موسسات مردم نهاد و فعال در این حوزه با یكدیگر در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران آغاز شده است، گفت: در كنار این موضوعات فروشگاه مجازی آثار نرم افزاری به شكل متمركز نیز در حال راه اندازی است.

وی توضیح داد: تلاش می كنیم تا مجموعه ای كامل از تمامی آثار تهیه شده در این حوزه را جمع آوری كرده و در قالب فروشگاه مجازی در دسترس عموم مردم قرار دهیم.

حیدری ادامه داد : این فروشگاه هماهنگ با مركز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

دبیرنمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت كه در این نمایشگاه از پنج اثر در قالب سه بازی و دو نرم افزار با حضور مسوولان رونمایی می شود.

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از 24 بهمن در مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز به كار كرده و تا سوم اسفند ماه برپاست.

اجتمام(4)**1497/1647