كسي نمي‌تواندبه پيوند ميان مردم با رهبري ، رييس جمهوري  و نظام خدشه اي وارد كند

تهران- سخنگوي دولت با اشاره به حضور ميليوني مردم در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن و سخنان 'محمود احمدي نژاد' مبني بر اين كه تحت هيچ شرايطي پيوند ' رييس‌ جمهوري و رهبري'، ' مردم و رهبري'، ' مردم و نظام' گسستني نخواهد بود، گفت: دوستان و دشمنان ناآگاه داخلي هرچه تلاش كنند نمي‌توانند خدشه‌اي به اين پيوند وارد سازند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا،'غلامحسین الهام'روز چهارشنبه پس از پایان نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران ، اظهارداشت: بهترین پیام حضور گسترده مردمی در مراسم یوم الله 22 بهمن ' اتحاد ' بود.

الهام در پاسخ به سوالی درباره این كه راه مقابله با اختلافات داخلی و افزایش وحدت میان مسوولان چیست؟، گفت: اختلافی میان مسوولان وجود ندارد و اگر اختلافی هم باشد تنها راه، اجرای قانون اساسی و مراجعه به قانون است.***عیدی امسال كارمندان 402 هزار و 500 تومان خواهد بود

سخنگوی دولت در ادامه گفت: عیدی امسال كارمندان دولت 402 هزار و 500 تومان تعیین شده است كه تا آخر بهمن‌ ماه به حساب‌ آنها واریز خواهد شد.

الهام درباره مصوبات امروز جلسه هیات دولت نیز اظهارداشت: علاوه بر تصویب عیدی سالانه، تدابیر ویژه‌ای برای كنترل بازار در شب عید انجام شد تا به مردم فشار وارد نشود.

سیام(3)**9250**1478