مهلت ارسال آثار به سومين جشنواره منطقه اي عكس آن تمديد شد

سمنان - مهلت ارسال آثار به سومين جشنواره منطقه اي عكس 'آن' كه توسط خانه عكاسان و دفتر هنرهاي تجسمي حوزه هنري استان سمنان برگزار مي شود تمديد شد.

حوزه هنری استان سمنان روز سه شنبه مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا بیست و پنجم بهمن سال جاری تمدید كرد.

این حوزه با اهداف فرهنگی و هنری و با توجه به تجربه برگزاری دو دوره این جشنواره و استقبال هنرمندان و علاقمندان، سومین جشنواره عكس آن را به صورت منطقه ای و در پنج استان سمنان، گلستان، مازندران، خراسان شمالی و خراسان جنوبی برگزار می كند.

تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی، مفهومی و انتزاعی و دعا شامل نماز و نیایش، نماز جمعه، نماز عید فطر، نماز ظهر عاشورا و ... از موضوعات سومین جشنواره عكس آن است و علاقمندان تا بیست و پنجم بهمن می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

به نفر اول هر موضوع دیپلم افتخار، تندیس جشنواره ،كمك هزینه برگزاری نمایشگاه انفرادی و مبلغ چهار میلیون ریال، نفر دوم هر موضوع دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ سه میلیون و 500 هزار ریال و نفر سوم هر موضوع دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و مبلغ دو میلیون و 500 هزار ریال تعلق می گیرد.

به تمام شركت كنندگانی كه آثارشان به نمایشگاه نیز راه یابد گواهی شركـت و هدایایی به عنوان حق تالیف پرداخت می شود.

شركت تمامی عكاسان در این جشنواره آزاد است و هر عكاس می‌تواند حداكثر در هر بخش هفت قطعه عكس به دبیرخانه ارسال نماید.

آثار رسیده اسفند 91 انتخاب و فروردین سال آینده جوائز منتخبان اهدا و آثار در نمایشگاهی ارائه می شود.

علاقه مندان می توانند برای دریافت فرم شركت در این جشنواره به حوزه هنری استان سمنان و یا سایت این حوزه به نشانی www.artsemnan.ir مراجعه و برای آگاهی بیشتر با شماره تلفن های 3321105-3335756 – 0231 تماس حاصل بگیرند و آثار خود را به نشانی سمنان، باغ فردوس، خیابان شهید صفاییان، حوزه هنری استان سمنان، دبیرخانه سومین جشنواره منطقه ای عكس آن ارسال كنند.ك/1

599/608