استقرار هزار و 750 پايگاه بهزيستي براي دريافت كمك هاي مردمي در روز عيد قربان

تهران - معاون مشاركتهاي مردمي سازمان بهزيستي كشور گفت: يك هزار و 750 پايگاه تحت نظارت سازمان بهزيستي، آماده دريافت كمك هاي مردمي در روز عيد قربان هستند.

'حسین بدخشان' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: این پایگاه دریافت كمك های مردمی در روز عید قربان در سراسر كشور، آماده پذیرش كمك های نقدی و غیر نقدی و نذورات خیرین هستند.

وی گفت: این پایگاه ها در قالب مجتمع های روستایی، مراكز و موسسه های خیریه در سطح شهر و استان های كشور در روز عید قربان دایر شده و كمك های مردمی را جمع آوری می كنند.

بدخشان درباره قربانی كردن گوسفند در این مراكز نیز گفت: خانواده ها می‌توانند با مراجعه به این مراكز گوسفندهای خود را ذبح كرده و گوشت آن را در اختیار مددجویان و نیازمندان بهزیستی قرار دهند.

این مسوول در سازمان بهزیستی ادامه داد: همچنین، همزمان با عید قربان خانواده‌ها می‌توانند از طریق شماره حساب 90190 بانك ملت و یا با ارسال پیامك از موبایل خود به شماره 8111 ، كمك‌های نقدی خود را به مددجویان و نیازمندان اهدا كنند.

به گفته بدخشان، پیش بینی می شود مجموع كمك های نقدی و غیرنقدی مردمی از ابتدای امسال تا روز عید قربان 47 تا 50 درصد افزایش داشته باشد.

اجتمام(4)**9134 **1569

سرخط اخبار جامعه