امام جمعه شهركرد:حركت جمهوري اسلامي، پيش رونده ودر راستاي آرمان هاست

شهركرد - نماينده ولي فقيه در چهارمحال وبختياري و امام جمعه شهركرد گفت:حركت نظام جمهوري اسلامي، پيش رونده، شتابان و در راستاي آرمان هاي امام راحل و شهيدان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام' محمدعلی نكونام ' شامگاه سه شنبه در یادواره 85 شهید و پنج شهید گمنام شهر هفشجان، اظهار داشت: ریزش ها و رویش هایی در عمر با بركت نظام جمهوری اسلامی بوده است ولی به فرموده مقام معظم رهبری، ریزش های این نظام در مقابل رویش ها ناچیز است.

وی ادامه داد: كسی كه خود را در قافله و كشتی نظام جمهوری اسلامی قرار دهد، همراه با آن به سوی سعادت و كمال پیش می رود و آنكه خود را از این قافله كنار كشید، خللی در راه استوار ملت وارد نمی كند.

امام جمعه شهركرد اضافه كرد: نظام جمهوری اسلامی بر پایه ایثارگری، پایمردی و عقاید استوار مردم پابرجاست و به مدد خون شهیدان، این عزت و افتخار در حال افزایش است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری در ادامه با تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر علیه السلام، تصریح كرد: راه نظام جمهوری اسلامی، راه ائمه اطهار و امام محمد باقر(ع) است.

حجت الاسلام نكونام گفت: انقلاب اسلامی مانند امام محمد باقر علیه السلام، شبهه زدایی از دین، طاغوت زدایی و مبارزه با انحرافات فكری و عقیدتی را سرلوحه كار خود قرار داد و به بركت خون شهدا مكتب شیعه را زنده كرد.

وی همچنین از شهادت به عنوان رمز رستگاری ملت یاد كرد و گفت: تلاش و مجاهدت برای گسترش فرهنگ شهادت و ایثار در میان مردم ضروری است.

حجت الاسلام نكونام با قرائت روایتی از امام محمد باقر علیه السلام، پایه اسلام را برمبنای ولایت معرفی كرد و خطاب به حاضران افزود: مواظب باشید انحرافات و فرقی كه مكتب تشیع را تهدید می كند در جامعه رواج پیدا نكند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری در پایان، مكتب اهل بیت علیهم السلام را بر پایه ایمان و عمل استوار دانست و ادامه داد: اطاعت محض از پروردگار، سست نبودن در عمل و وفاداری به آرمان های دین از خصوصیات شیعیان است.

شهر هفشجان، در فاصله 18 كیلومتری مركز چهارمحال وبختیاری قرار دارد.

547/

سرخط اخبار استان‌ها