مسوولان بيانات رهبري را سرلوحه كارشان قرار دهند

خمين– نماينده مردم محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي گفت: فرمايشات رهبري در خراسان شمالي افق و چشم انداز اميدوار كننده اي درمقابل مردم و نظام قرار داد و بايد اين فرمايشات سرلوحه كار مسوولان و مردم قرار گيرد.

حجت الاسلام 'علیرضا سلیمی ' سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: توصیه های رهبری در مورد مسایل مملكتی سالهاست كه راهگشای مشكلات كشور است و مسوولان باید از این رهنمودها به درستی بهره ببرند.

وی اظهارداشت: درحال حاضر دشمنان با توطئه و نقشه های فراوان تلاش می كنند تا به انقلاب و نظام ما ضربه بزنند و بین مردم و مسوولان فاصله بیندازند.

حجت الاسلام سلیمی ادامه داد: مسوولان می توانند با توجه به فرامین رهبرمعظم انقلاب با مشاركت مردم، مشكلات و كمبودها را رفع كنند.

نماینده مردم دلیجان و محلات با اشاره به توطئه های اخیر استكبار جهانی و تحریم ها و فشارهای اقتصادی برای مانع تراشی در مسیر پیشرفت و توسعه ایران اسلامی افزود: این فشارها و تحریم ها از ابتدای انقلاب همواره بر ما تحمیل شده، اما ملت ما در شرایط سخت از این بحران ها، موفق و سربلند بیرون آمده است.

وی گفت: برای گذر از این چالش ها باید شعار 'تولید ملی حمایت از كار و سرمایه ایرانی 'را درجامعه تحقق بخشید.

نماینده مردم محلات و دلیجان گفت: تبعیت محض از رهنمودهای مقام معظم رهبری مهمترین رسالت مردم و مسوولان نظام اسلامی است.

وی ادامه داد: همه ما وظیفه داریم تنها در مسیری كه مقام معظم رهبری تعیین می‌كنند، حركت كنیم تا دشمنان از ما مایوس شوند.ك/3

7276/545

سرخط اخبار استان‌ها