رييس سازمان زندان هاي كشور: به زنداني بايد اميد به زندگي داد

سمنان - رييس سازمان زندان ها و اقدامات تاميني و تربيتي كشور بر توسعه فعاليت هاي آموزشي و آگاهي بخشي در زندان ها تاكيد كرد و گفت: در زندان بايد به زنداني اميد به زندگي بدهيم.

'غلامحسین اسماعیلی' روز دوشنبه در مراسم معرفی مدیركل جدید زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان سمنان با تاكید بر دقت در رفتار با زندانیان گفت: ماموران زندان باید با دادن امید، رفتاری كاملا تربیتی در زندان داشته باشند.

اسماعیلی با محكوم كردن توهین به ساحت مقدس نبی مكرم اسلام (ص) توسط دشمنان اسلام و دنیای استكبار افزود: با شناخت بیشتر از رسول اكرم (ص ) باید آسیب ها را كنترل كنیم.

رییس سازمان زندان های كشور افزود: باید نسبت به حوزه ماموریت و مسوولیت خود شناخت داشته باشیم تا بتوانیم ادعا كنیم كه الگوی ما پیامبر اكرم (ص) است.

استاندار سمنان نیز در این مراسم با مهم خواندن نقش زندان در تربیت افراد گفت: اصلاح و تربیت در آموزش و پرورش، راحت تر از محیط زندان است.

'عباس رهی' افزود: سازمان زندان ها پناهگاه مردم است و در زندان، قانون و احكام الهی اجرا می شود.

در این مراسم كه جمعی از مسوولان قضایی و اجرایی حضور داشتند 'عباسعلی عرب' به عنوان مدیركل جدید زندان ها و اقدامات تامینی تربیتی استان سمنان معرفی و از خدمات 'حسین آذرمهری ' مدیركل قبلی تجلیل شد. ك/2

599/608/508