قهرمانان المپيكي و پارالمپيكي مازندران تجليل شدند

ساري - قهرمانان المپيكي و پارالمپيكي مازندران روز شنبه با حضور ' شمس الدين حسيني ' وزير امور اقتصادي و دارايي در جلسه شوراي اداري استان مورد تجليل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مراسم قدردانی از 16 ورزشكار مازندرانی اعزامی به مسابقات المپیك و پارالمپیك 2012 لندن در آغاز جلسه شورای اداری برگزار شد.

سه تن از ورزشكاران اعزامی مازندرانی به المپیك و سه تن نیز در پارالمپیك لندن موفق به كسب مدال شده بودند.

' بهداد سلیمی ' ، ' قاسم رضایی ' و ' كمیل قاسمی ' از ورزشكاران مدال آور مازندرانی در مسابقات المپیك و ' مجید لشكری ' ، ' سید سعید ابراهیمی ' و ' رمضان صالحی ' نیز از مدال آوران پارالمپیك 2012 لندن بودند.

وزیر امور اقتصادی در مراسم تجلیل از این ورزشكاران از مازندران به عنوان استان قهرمان پرور یاد كرد و گفت: حفظ مدال قهرمانی المپیك بسیار مهم است.

حسینی با بیان اینكه ورزشكاران ایرانی در المپیك لندن با همه محدودیت هایی كه وجود داشت ، صاحب مدال شدند ، افزود : مسوولان ورزشی و ورزشكاران باید با برنامه ریزی دقیق نسبت به حفظ دستاوردها و افتخارات اهتمام جدی داشته باشند.

وی به وجود قوی ترین مردان جهان در مازندران و اهمیت ورزش كشتی در این استان اشاره كرد و گفت : سابقه ورزش قهرمانی در مازندران بالاست و این افتخاری برای همه مازندرانی ها محسوب می شود.

در پایان این مراسم كه بجز بهداد سلیمی همه ورزشكاران المپیكی و پارالمپیكی مازندرانی حضور داشتند ، با اهدای لوح و سكه از آنان قدردانی شد.

2585/1654/506