رشادت هاي سربازان در دوران دفاع مقدس فراموش شدني نيست

اراك- فرمانده سپاه ناحيه اراك گفت: رشادت ها، دلاورمردي ها و جانفشاني هاي سربازان در راه اسلام و كيان اسلامي فراموش شدني نيست.

به گزارش ایرنا، سرهنگ پاسدار سید 'عطاالله میركمالی' عصر یكشنبه در آیین تجلیل از سربازان به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس افزود: قشرهای مختلف مردم، نیروهای مسلح و سربازان در پیروزی های دوران دفاع مقدس سهم بزرگی داشتند.

وی اضافه كرد: بر اثر جانفشانی و شهادت طلبی رزمندگان اسلام یك وجب از خاك میهن اسلامی در اختیار دشمن قرار نگرفت كه این مهم در تاریخ 300 ساله ایران كم نظیر است.

فرمانده سپاه ناحیه اراك ادامه داد: پیروزی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با رهبری امام راحل و پشتیبانی ملت موجب تثبیت انقلاب اسلامی شد كه برای معرفی دستاوردهای آن و انتقال ارزش های دوران دفاع مقدس باید بیش از پیش تلاش كرد و كار فرهنگی و هنری انجام داد.

سرهنگ پاسدار میركمالی خاطر نشان كرد: فرهنگ دفاع مقدس و دستاوردهای این دوران طلایی باید هر چه بیشتر در جامعه نهادینه شود زیرا این مهم ادامه حیات طیبه انقلاب اسلامی و اقتدار مملكت را در دنیا تضمین می كند.

وی تاكید كرد: امروز نیز با رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حركت در مسیر آرمان های امام راحل زمینه بیداری اسلامی در كشورهای منطقه و مقابله جدی با نظام سلطه فراهم شده است.

517/507

سرخط اخبار استان‌ها